پست کردن تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

پست کردن: تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تولید کنندگان با تولید کالای مرغوب مردم را به خرید کالای ایرانی تشویق کنند / عارف

رییس فراکسیون امید اعلام کرد:تولید کنندگان هم باید تلاش کنند با تولید کالای مرغوب مردم را تشویق به خرید کالای ایرانی کنند در این راستا رسانه ها از جمله صدا و سی

تولید کنندگان با تولید کالای مرغوب مردم را به خرید کالای ایرانی تشویق کنند / عارف

عارف: تولید کنندگان با تولید کالای مرغوب مردم را به خرید کالای ایرانی تشویق کنند

عبارات مهم : تشویق

رییس فراکسیون امید اعلام کرد:تولید کنندگان هم باید تلاش کنند با تولید کالای مرغوب مردم را تشویق به خرید کالای ایرانی کنند در این راستا رسانه ها از جمله صدا و سیما هم تاثیر گذار هستند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف راجع به شعار سال در کانال تلگرامی خود نوشت: مهمترین مسئله داخلی و مهمترین عنوان کشور اشتغال و رونق اقتصادی هست. رونق اقتصاد در گرو تولید ملی است و مردم باید از تولید ملی حمایت کنند، حتی اگر کیفیت پایین باشد. متأسفانه در کشورما زمانیکه یک تولید کننده بازار خوبی پیدا کرد، معمولا کیفیت کالای خود را کم کردن می دهد در صورتی که در اغلب کشورها بعد از استقبال مردم، بخشی از درآمدهای کسب شده است صرف تحقیق و توسعه می شود تا کیفیت کالا اوج برود.

تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی در گرو وظیفه شناسی هر سه قوه و مردم عزیزمان هست. جهت عملیاتی کردن این شعار مورد نیاز است دولت با فراهم کردن زیرساخت ها و بستر توسعه متوازن در کشور، سرمایه گذاری را تسهیل کنند و کارآفرین زائی را شکل دهد. مجلس شورای اسلامی هم باید تلاش کند شرایط و الزامات مرتبط با شعار سال را با همراهی دولت از طریق تصویب قوانین مرتبط با این عنوان فراهم کند. تولید کنندگان هم باید تلاش کنند با تولید کالای مرغوب مردم را تشویق به خرید کالای ایرانی کنند در این راستا رسانه ها از جمله صدا و سیما هم تاثیر گذار هستند.

تولید کنندگان با تولید کالای مرغوب مردم را به خرید کالای ایرانی تشویق کنند / عارف

واژه های کلیدی: تشویق | ایرانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs