پست کردن تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

پست کردن: تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

سقوط صبا به لیگ دسته دو فوتبال ، پیروزی نفت، نساجی و خونه به خونه

پیروزی تیم‌های نفت مسجد سلیمان، خونه به خونه و نساجی و همچنین باخت صبای قم به اکسین البرز که باعث سقوط این تیم به دسته دوم شد – از مهمترین ن..

ادامه مطلب

آمریکا تنها منتظر حرف انگلیس است تا دیپلمات‌های روس را اخراج کند / ناوئرت

وزارت امور خارجه آمریکا ضمن بیان اینکه تنها مدرکی که آمریکا جهت مجازات مسکو نیاز دارد، سخنان انگلیس در این باره هست، اظهار کرد، روسیه باید جهت اصلاح روابط با..

ادامه مطلب

تولید کنندگان با تولید کالای مرغوب مردم را به خرید کالای ایرانی تشویق کنند / عارف

رییس فراکسیون امید اعلام کرد:تولید کنندگان هم باید تلاش کنند با تولید کالای مرغوب مردم را تشویق به خرید کالای ایرانی کنند در این راستا رسانه ها از ج..

ادامه مطلب

به ادلب و منبج می‌رویم / اردوغان

رئیس‌جمهور ترکیه تأکید کرد که این کشور به عفرین بسنده نخواهد کرد و نیروهای خود را به سوی ادلب و منبج گسیل خواهد کرد. اردوغان: به ادلب و م..

ادامه مطلب

عوض کردن صورت زنان هالیوودی در گذر وقت

اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از زنان هالیوودی زیباتر از قبل و کدامیک از آنها به مرور وقت شکسته تر شدند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.  ..

ادامه مطلب

ترکیب هیأت رییسه مجلس خبرگان عوض کردن می‌کند؟

سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه مجلس خبرگان در ۲۲ و ۲۳ اسفندماه خبر داد و گفت: در این اجلاس انتخابات هیأت رییسه خبرگان و کمیسیون‌ها را..

ادامه مطلب

عکس ، تصویر العمل پرویز پرستویی به استعفا رسول خادم

به گزارش سرپوش، رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی و سرمربی گری تیم ملی استعفا کرد. البته وزارت ورزش با استعفا او موافقت نکرده است ولی خبر استعفا او کافی بود ت..

ادامه مطلب